Цонева отстъпи на финала на единично

17 Ное., 2019
314 преглеждания

Михаела Цонева (ТК „Кристи“, гр.Дряново) отстъпи на финала на единично при девойките на турнира от пета категория на ITF в София. Състезатели от 20 различни държави взеха участие на „Барокко Къп 2019″.Срещите се проведоха на закритите твърди кортове на СК „Барокко спорт“.

Организатори на надпреварата бяха Българската федерация по тенис и ТК „Барокко спорт“.Във финала при девойките Цонева поведе със сет, но отстъпи на втората поставена македонка Александра Симева с 6:1, 5:7, 3:6. Вчера Цонева в тандем с Елена Кралева (ТК „Авеню“, гр.Бургас) спечелиха титлата по двойки при девойките.

Във финала при юношите Марсел Камровски от Полша победи с 6:2, 6:2 своя сънародник Мартин Павелски (Полша). _____